Dota 6.65 - IceFrog's Christmas Gift :) - DotA-Blog

Dota 6.65 - IceFrog's Christmas Gift :)Did you know that on Dota 6.65 Roshan and courier has a Santa Hat? I guess this is IceFrog's way to say Merry Christmas for all Dota players :)

PS: You don't have the map yet? Download it now on Dota-Allstars 6.65 post :)

Related Posts


Read More……

10 comments:

 1. First blood
  Richard cu
  WM

  ReplyDelete
 2. witch doctor ulti death ward is a snowman

  ReplyDelete
 3. This comment has been removed by the author.

  ReplyDelete
 4. downloading.... cant wait to test the map...

  ReplyDelete
 5. when you kill roshan, you got a santa hat

  ReplyDelete
 6. آشنایی با الگوریتم اولین گام برای آموزش تشخیص ضریب بازی انفجار

  پیش از آن که بخواهیم به آموزش نحوه تشخیص ضریب بازی انفجار پبردازیم، در ابتدا لازم است که شما با الگوریتم و روند این بازي به خوبی آشنا شوید. الگوریتم بازی انفجار به این صورت طراحی و برنامه نویسی شده است که در هر دست از بازی رقمی به عنوان ضريب بازي تولید می شود و این عدد در قالب یک کد رمز گذاری شده به نام کد md5 در اختیار کاربران قرار می گیرد. این امر به آن دلیل انجام می شود تا کاربران اطمینان یابند که تغییری در ضرطب با توجه به عملکرد شرکت کنندگان صورت نمی گیرد.

  اما چیزی که قطعا تا کنون به ذهن شما نیز رسیده است، این است که با رمز گشایی کد md5 از طریق ربات یا برنام ها هک، ضريب هر دست را در اختیار داشت تا بتوان از طریق آن به خوبی در بازی عملکرد و به بردهای تضمینی و سود های بسیار بالا رسید. ما در ادامه راجع به این کار بیش تر توضیح داده ایم تا شما هر آن چه که لازم است را پیش از اقدام به دانلود ربات بازی انفجار رایگان یا فروشی، بدانید.

  ReplyDelete